Speertijden 2020.

Een speertijd is een tijd die de zwemmer kan bereiken bij een normale progressie en mits de nodige inspanningen.
Elke competitiezwemmer mag 4 disciplines aanduiden waarvoor hij of zij een speertijd wil behalen.
De trainer (Geert) bepaalt dan de speertijd.

Voor 2020 hebben volgende zwemmers hun 4 disciplines aangeduid:

Zwemmer Discipline Speertijd Behaald op In
Boudchich Ilyas50 m vrije slag00' 25" 00
200 m vrije slag02' 01" 00
100 m rugslag01' 02" 80
100 m vlinderslag01' 02" 00
Commeine Maarten50 m vrije slag00' 30" 00
100 m vrije slag01' 08" 80
100 m rugslag01' 16" 00
50 m vlinderslag00' 33" 00
D'Haeyer Robin100 m vrije slag01' 01" 80
100 m schoolslag01' 18" 00
50 m vlinderslag00' 29" 50
100 m vlinderslag01' 17" 50
DaniŽls Lise50 m vrije slag00' 27" 00
100 m vrije slag01' 00" 30
50 m vlinderslag00' 29" 40
100 m wisselslag01' 09" 00
De Backer Bjorn50 m vrije slag00' 29" 10
100 m schoolslag01' 24" 50
50 m rugslag00' 35" 50
100 m rugslag01' 14" 00
De Bisschop Bente50 m vrije slag00' 33" 00
50 m vlinderslag00' 34" 00
100 m vlinderslag01' 21" 00
200 m wisselslag02' 50" 00
De Bisschop Diede400 m vrije slag05' 51" 0016/02/2020Leuven (LAQUA)
50 m schoolslag00' 42" 50
100 m schoolslag01' 31" 00
50 m vlinderslag00' 36" 60
De Brabanter Robbe50 m vrije slag00' 30" 00
50 m schoolslag00' 37" 00
100 m schoolslag01' 20" 00
100 m wisselslag01' 19" 00
De Geyter Ilana400 m vrije slag05' 56" 00
200 m schoolslag03' 30" 0025/10/2020Gent St-Amandsberg (RGSC)
100 m rugslag01' 29" 80
50 m vlinderslag00' 42" 50
De Leeuw Aiko200 m vrije slag02' 25" 00
100 m schoolslag01' 24" 80
200 m schoolslag03' 03" 00
50 m vlinderslag00' 33" 90
De Mossenau Ruben50 m vrije slag00' 26" 50
100 m vrije slag00' 59" 40
50 m vlinderslag00' 29" 30
100 m vlinderslag01' 08" 50
De Peyper Myrthe200 m vrije slag02' 23" 00
100 m schoolslag01' 25" 0017/10/2020Leuven (PVB&B)
50 m vlinderslag00' 31" 60
200 m wisselslag02' 40" 00
De Smedt Joppe50 m vrije slag00' 26" 45
100 m vrije slag00' 59" 00
50 m schoolslag00' 33" 00
100 m schoolslag01' 13" 70
Donin Manon100 m vrije slag01' 23" 8024/10/2020Gent St-Amandsberg (RGSC)
100 m schoolslag01' 40" 00
200 m schoolslag03' 34" 00
100 m wisselslag01' 32" 00
Donin Thibaut100 m vrije slag01' 06" 7525/10/2020Gent St-Amandsberg (RGSC)
200 m vrije slag02' 28" 00
100 m schoolslag01' 29" 80
100 m vlinderslag01' 20" 00
Houtevelt Kyllian200 m vrije slag02' 13" 50
400 m vrije slag04' 44" 00
200 m schoolslag02' 56" 00
400 m wisselslag05' 28" 00
Janssoone Axelle50 m vrije slag00' 37" 00
100 m vrije slag01' 23" 00
50 m schoolslag00' 47" 00
100 m wisselslag01' 36" 00
Janssoone Emilie200 m vrije slag02' 46" 00
400 m vrije slag05' 42" 00
50 m rugslag00' 40" 00
100 m rugslag01' 26" 00
Sorgeloos Seyno50 m vrije slag00' 30" 50
100 m vrije slag01' 07" 00
50 m vlinderslag00' 33" 80
100 m wisselslag01' 18" 00
Timmermans Noor400 m vrije slag06' 08" 0024/10/2020Gent St-Amandsberg (RGSC)
200 m schoolslag03' 26" 00
50 m vlinderslag00' 38" 20
200 m wisselslag03' 02" 0017/10/2020Leuven (PVB&B)
Van Droogenbroeck Frauke50 m vrije slag00' 31" 2017/10/2020Leuven (PVB&B)
100 m vrije slag01' 07" 0018/10/2020Leuven (PVB&B)
100 m schoolslag01' 29" 0016/02/2020Leuven (LAQUA)
200 m wisselslag02' 46" 0013/09/2020Aarschot (KAZS & ZCT)