Speertijden 2024.

Een speertijd is een tijd die de zwemmer kan bereiken bij een normale progressie en mits de nodige inspanningen.
Elke competitiezwemmer mag 4 disciplines aanduiden waarvoor hij of zij een speertijd wil behalen.
De trainer (Joury) bepaalt dan de speertijd.

Voor 2024 hebben volgende zwemmers hun 4 disciplines aangeduid:

Zwemmer Discipline Speertijd Behaald op In
Biesemans Jana200 m Vrije slag2' 42'' 00
50 m Schoolslag0' 44'' 10
100 m Schoolslag1' 35'' 00
100 m Rugslag1' 25'' 50
DaniŽls Lise100 m Vrije slag1' 00'' 50
200 m Vrije slag2' 14'' 00
50 m Vlinderslag0' 29'' 50
100 m Vlinderslag1' 08'' 00
De Backer Birgit100 m Vrije slag1' 00'' 30
200 m Vrije slag2' 09'' 50
100 m Rugslag1' 07'' 00
50 m Vlinderslag0' 31'' 20
De Backer Bjorn200 m Vrije slag1' 59'' 00
200 m Schoolslag2' 28'' 50
200 m Wisselslag2' 13'' 50
400 m Wisselslag4' 46'' 00
De Backer Brent50 m Vrije slag0' 28'' 80
100 m Vrije slag1' 03'' 00
50 m Rugslag0' 34'' 20
100 m Rugslag1' 13'' 90
De Bisschop Lisse100 m Vrije slag1' 10'' 50
400 m Vrije slag5' 17'' 00
50 m Schoolslag0' 40'' 30
100 m Wisselslag1' 19'' 90
De Geyter Ilana200 m Vrije slag2' 28'' 50
200 m Rugslag2' 49'' 50
50 m Vlinderslag0' 35'' 90
100 m Wisselslag1' 19'' 50
De Peyper Myrthe200 m Vrije slag2' 24'' 00
100 m Rugslag0' 15'' 50
50 m Vlinderslag0' 31'' 50
200 m Wisselslag2' 42'' 90
De Peyper Noah50 m Vrije slag0' 25'' 90
50 m Schoolslag0' 30'' 19
200 m Schoolslag2' 29'' 90
200 m Wisselslag2' 23'' 5031/03/2024Ternat (DDAT)
Donin Manon50 m Vrije slag0' 27'' 45
100 m Schoolslag1' 16'' 90
50 m Vlinderslag0' 30'' 30
100 m Wisselslag1' 09'' 80
Donin Thibaut50 m Vrije slag0' 25'' 40
100 m Vrije slag0' 56'' 99
200 m Vrije slag2' 05'' 50
50 m Vlinderslag0' 27'' 90
Dubois Louis50 m Vrije slag0' 25'' 90
50 m Schoolslag0' 34'' 90
100 m Vlinderslag1' 02'' 20
200 m Vlinderslag2' 19'' 80
Heuninck Miel50 m Vrije slag0' 25'' 97
100 m Vrije slag0' 56'' 41
200 m Vrije slag2' 04'' 50
50 m Vlinderslag0' 28'' 38
Houtevelt Kyllian200 m Vrije slag2' 08'' 50
200 m Schoolslag2' 36'' 80
100 m Rugslag1' 07'' 80
200 m Wisselslag2' 22'' 50
Landrieu Nora50 m Schoolslag0' 41'' 10
50 m Rugslag0' 36'' 20
200 m Rugslag2' 49'' 9005/05/2024Vilvoorde (KVZP)
100 m Vlinderslag1' 25'' 00
Matthijs Xanthe200 m Vrije slag2' 24'' 50
100 m Schoolslag1' 34'' 0001/05/2024Liedekerke (ZIOS)
100 m Rugslag1' 17'' 80
200 m Wisselslag2' 45'' 10
Meeremans Emma200 m Vrije slag2' 19'' 00
400 m Vrije slag5' 12'' 00
100 m Schoolslag1' 32'' 10
200 m Wisselslag2' 48'' 20
Persoons Emiel400 m Vrije slag4' 35'' 00
100 m Schoolslag1' 13'' 10
200 m Schoolslag2' 34'' 30
400 m Wisselslag4' 54'' 00
Timmermans Noor200 m Vrije slag2' 17'' 30
100 m Rugslag1' 09'' 90
200 m Vlinderslag2' 39'' 90
200 m Wisselslag2' 35'' 5001/05/2024Liedekerke (ZIOS)
Van Droogenbroeck Frauke200 m Vrije slag2' 13'' 10
400 m Vrije slag4' 42'' 30
100 m Rugslag1' 11'' 45
200 m Wisselslag2' 34'' 90
Van Houcke Quinten50 m Vrije slag0' 29'' 90
50 m Rugslag0' 35'' 70
100 m Rugslag1' 16'' 50
100 m Wisselslag1' 18'' 40
Van Lierde Lana100 m Vrije slag1' 07'' 20
400 m Vrije slag5' 02'' 50
200 m Schoolslag3' 22'' 00
100 m Vlinderslag1' 16'' 80
Volckaert Matthias50 m Vrije slag0' 24'' 39
100 m Vrije slag0' 52'' 77
50 m Rugslag0' 28'' 40
100 m Rugslag0' 59'' 90
Volckaert Thomas50 m Vrije slag0' 29'' 90
100 m Vrije slag1' 04'' 20
100 m Rugslag1' 14'' 00
50 m Vlinderslag0' 32'' 00
Waltniel Nand50 m Schoolslag0' 32'' 90
200 m Schoolslag2' 41'' 80
50 m Rugslag0' 31'' 90
200 m Wisselslag2' 35'' 30